In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Przedsiębiorczość rodzinna i sukcesja w biznesie

Koncentrujemy naszą aktywność wśród rodzimej przedsiębiorczości rodzinnej. Doradzamy klientom w zakresie strukturyzacji majątku, relacji korporacyjnych i aspektach prawnych środowiska biznesowo - rodzinnego. Wspieramy w przygotowaniu i wdrożeniu scenariusza zmiany pokoleniowej, w obszarze związanym ze spadkobraniem,  strukturyzacji składników majątkowych uwzględniając wolę spadkodawcy oraz możliwości i predyspozycje sukcesora.

Posiadając bogate doświadczenie reorganizacyjne i korporacyjne, wspieramy sukcesorów w podejmowaniu własnych inicjatyw biznesowych, jak również w procesach przejęcia biznesu rodzinnego i jego kontynuacji.

Szczególne kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie łączymy w szeroką gamę usług, które możemy zaoferować firmom rodzinnym. Klienta prowadzimy przez proces sukcesji, przedstawiając najkorzystniejsze rozwiązania zarówno dla założyciela jak i sukcesora, również gdy najlepszą drogą dla firmy okazuje się rynek giełdowy, inwestor, a także rozwiązania zagraniczne: trust czy fundacja zagraniczna.

Uczestnicząc w doświadczeniach naszych klientów związanych ze zmianą pokoleniową w biznesie wspieramy rozwój naszej gospodarki.