In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Działamy razem

 


Warszawska Izba Gospodarcza


Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. dołączyła do członków Warszawskiej Izby Gospodarczej. Naszym wspólnym celem jest wspieranie przedsiębiorców zarówno wiedzą jak i doradztwem. Pierwszy wspólny projekt zrealizowany był w dniu 25 sierpnia 2020 r. razem z kancelarią BRILLAW by Mikulski & Partners.

Odbyło się w tym dniu webinarium dedykowane firmom rodzinnym: ' Firmy rodzinne na drodze budowania wielopokoleniwych przedsiebiorstw rodzinnych. Sukcesja. Programy motywacyjne. Fuzje i przejecia'.

Przed nami wiele innych ciekawych projektów.

 Fundacja Women In Law

Fundacja Women in Law jest inicjatywą wspierająca rozwój i edukację w środowisku prawniczym. Projekt ma na celu integrację środowiska prawniczego poprzez wymianę wiedzy i dobrych praktyk. Fundacja chce działać na rzecz kreowania strategii różnorodności i zdobywania nowych umiejętności, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w nowej rzeczywistości.

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. jest partnerem inicjatywy Fundacji Women in Law. Zespół kancelarii wspiera Fundację w zakresie prawnym. 

Więcej informacji na stronie internetowej Women in Law.

 __________________________________________________________________________________ 

Forum Firm Rodzinnych Forbes

Razem z Forbes Polska - Organizatorem oraz pozostałymi Partnerami: Bank Millenium, LPP S.A., Bisnode, TDJ S.A., FBN realizujemy Projekt Forum Firm Rodzinnych, w ramach którego spotykamy się regionalnie z przedsiębiorstwami rodzinnymi. Podczas spotkań prowadzone są debaty oraz wręczane wyróżnienia Magazynu Forbes.

Czytaj więcej na Forum Firm Rodzinnych Forbes.

 __________________________________________________________________________________ 

11-05-2018

Jesteśmy członkiem Business Centre Club, działamy na wspólnej płaszczyźnie dotyczącej polskiej gospodarki. Wykorzystujemy swoje kompetencje, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby wesprzeć rozwój polskiej przedsiębiorczości.

Rekomendacje Business Centre Club 

__________________________________________________________________________________ 


Doradzamy Stowarzyszeniu Sport 7 w kwestiach prawnych. Nasze doradztwo realizujemy w formie partnerstwa. Obejmuje ono obszar wsparcia w zakresie bieżącego funkcjonowania i rozwoju stowarzyszenia.