In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Doświadczenie i profesjonalizm

Jesteśmy butikową kancelarią prawną. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w ciekawych projektach, a naszą wiedzę przekazujemy kolejnemu pokoleniu prawników. Tworzymy Zespół ludzi z pasją do prawa, chęcią do pracy i tworzenia.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów usług prawnych. Naszym priorytetem jest udzielanie praktycznych i skutecznych porad prawnych. Liczy się dla nas przede wszystkim dobro klienta i osiągnięcie jasno zdefiniowanych celów. Dostarczamy skuteczne rozwiązania. Doradzamy zarówno spółkom jak i ich właścicielom. Praktyka kancelarii obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa papierów wartościowych i rynku kapitałowego, prawa bankowego i finansowego, prawa nieruchomości i inwestycji, prawa własności intelektualnej. Nasi prawnicy uczestniczą regularnie w rozwiązywaniu sporów przed sądami i organami. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi i finansowymi po to, by świadczone przez nas usługi odpowiadały oczekiwaniom stawianym przez współczesnego klienta.

 


PLIKI DO POBRANIA

Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb biznesowych klienta. Zespół Kancelarii skupia unikalne doświadczenie i kompetencje, dzięki którym dostarczamy klientom trafione rozwiązania.