In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Kariera

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. skupia swoją działalność w obszarze prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa papierów wartościowych i rynków kapitałowych, prawa bankowego i finansowego oraz prawa własności intelektualnej. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w ciekawych projektach, a naszą wiedzę przekazujemy młodemu pokoleniu doradców tworząc w kancelarii zespół ekspertów.

Osobom zainteresowanym proponujemy możliwość podjęcia stałej współpracy z naszą kancelarią. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i studentów ostatnich lat studiów prawniczych. Jeśli spełniasz te kryteria i starasz się o pracę w Grabowski i Wspólnicy wystarczy przesłać list motywacyjny oraz CV na adres gwlaw@gwlaw.pl

Przesyłane przez Panią/Pana w odpowiedzi na ogłoszenie dokumenty (CV, list motywacyjny) powinny zawierać następujące oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grabowski i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych sp. k na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach poprosimy o dodanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grabowski i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych sp. k. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji realizowanych w terminie roku od daty złożenia niniejszej aplikacji.

W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.


PLIKI DO POBRANIA