In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Akademia GPW Growth

________________________________________________________________________________

06.03.2021 r.

W sobotę 6 marca odbyła się V sesja #GPWGrowth nt. 'Wartość Odpowiedzialnego Działania- dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju i budowania odpowiedzialnego biznesu', którą poprowadził mec. Robert Mikulski, Brillaw Mikulski & Partners oraz mec. Piotr Grabowski, wspólnik zarządzający #GWLAW
#GPWGrowth jako program rozwojowy Warsaw Stock Exchange (GPW) dedykowany jest kadrze zarządzającej małych oraz średnich przedsiębiorstw. Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. jako partner przedsięwzięcia współtworzy unikalną platformę edukacyjno-networkingową.

✅ Strukturyzacja właścicielska na poziomie korporacyjnym
✅ Wpływ strukturyzacji właścicielskiej na rozwój firmy
✅ Przeciwdziałanie ryzyku tzw. wrogiego przejęcia
✅ Zapewnienie trwałości biznesu po śmierci właściciela firmy
✅ Zapobieganie tzw. ”paraliżowi decyzyjnemu”
Dziękujemy za możliwość współpracy #GPWGrowth oraz pozostałym partnerom

_________________________________________________________________________________________________________________

 

16.10.2020 r.

Dziś odbyła się inauguracja II edycji Akademii GPW Growth. Spotkanie miało charakter hybrydowy, uczestnicy zebrali się w Sali Notowań GPW, natomiast Partnerzy Projektu i jednocześnie wykładowcy Akademii połączyli się zdalnie z zebranymi.

Cieszymy się, że nasza Kancelaria kolejny raz może być Partnerem tak dobrego Projektu poświęconego przedsiębiorstwom rodzinnym. Liczymy na nowe doświadczenia, ambitnych i chłonnych wiedzy uczestników i owocne dyskusje.

Do zobaczenia i usłyszenia w kolejnych spotkaniach realizowanych w ramach Akademii.

r.pr. Piotr Grabowski poprowadzi narzędziownię w ramach sesji V na temat: Dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju firmy i jak właściwe regulacje prawne wspierają budowanie odpowiedzialnego biznesu?

 

 

__________________________________________________________________________________

24 lipca 2020 r.

Rusza rekrutacja do drugiej edycji Akademii GPW Growth

23 czerwca rozpoczęła się rekrutacja do drugiej edycji Akademii GPW Growth – programu wspierającego rozwój polskiego sektora MSP. GPW Growth należy do najważniejszych inicjatyw strategicznych zawartych w strategii rozwoju Grupy Kapitałowej GPW do 2022 roku.

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. jest partnerem programu wspierając organizatora i uczestników wiedzą swoich prawników w zakresie strukturyzacji właścicielskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej GPW Growth oraz uczestnictwa w programie.

www.gpwgrowth.pl

__________________________________________________________________________________

 3 lipca 2020 r.

W miniony piątek odbyła się gala zakończenia pierwszej edycji Akademii GPW Growth organizowanej przez Warsaw Stock Exchange (GPW)GWLAW by Grabowski & Partners jest partnerem #GPWGrowthPiotr Grabowski wraz z Robert Mikulski jako prelegenci V sesji poprowadzili narzędziownię nt. 'Dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju firmy i jak właściwe regulacje prawne wspierają budowanie odpowiedzialnego biznesu?'
Gala zakończenia akademii odbyła się na sali notowań oraz w formie online. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w programie, w którym zainteresowani mogli pozyskać wiedzę z zakresu rozwoju przedsiębiorstw, a my jako partnerzy mieliśmy możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Dziękujemy organizatorowi - Warsaw Stock Exchange (GPW), pozostałym partnerom: Polski Fundusz Rozwoju S.A.,Polish Investment and Trade AgencyMinisterstwo RozwojuEY Academy of Business,Inicjatywa Firm RodzinnychForbesBusiness DialogCFA Society Poland.

Gratulujemy wyróżnionym uczestnikom uzyskania certyfikatu uczestnictwa w I akademii GPW Growth.

galeria z gali zakończenia na dole strony

___________________________________________________________________________________

GPW Growth jest programem, który Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. jako organizator wraz z partnerami, wśród których jest Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.  zainicjowała, w celu wsparcia rozwoju i transformacji spółek z sektora MŚP.

W ramach GPW Growth uruchomiona zostanie Akademia GPW Growth, która dostarczy wiedzy z zakresu praktycznych elementów funkconowania spółek. 

 

 

Akademia GPW Growth

  • jest programem wspierającym rozwój i transformację spółek z sektora MŚP
  • ma na celu wzmocnienie kompetencji liderów oraz pomoc w wyznaczaniu nowego kursu w rozwoju w MŚP
  • dedykowana jest właścicielom firm, zarządzającym oraz kadrze menadżerskiej, odpowiedzialnej za realizację kluczowych obszarów
  • obejmuje cykl spotkań edukacyjnych oraz networkingowych, 10 sesji, 120 godzin wykładów i spotkań, certyfikat 'Ready for Growth'

Więcej na stronie:

www.gpwgrowth.pl 

__________________________________________________________________________________

7 marca 2020 r.

W minioną sobotę odbyła się V sesja #GPWGrowth nt. 'Wartość Odpowiedzialnego Działania- dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju i budowania odpowiedzialnego biznesu', którą poprowadził mec. Robert Mikulski, Brillaw Mikulski & Partners oraz mec. Piotr Grabowski, wspólnik zarządzający #GWLAW
#GPWGrowth jako program rozwojowy Warsaw Stock Exchange (GPW) dedykowany jest kadrze zarządzającej małych oraz średnich przedsiębiorstw.
 Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. jako partner przedsięwzięcia współtworzy unikalną platformę edukacyjno-networkingową.

✅ Strukturyzacja właścicielska na poziomie korporacyjnym
✅ Wpływ strukturyzacji właścicielskiej na rozwój firmy
✅ Przeciwdziałanie ryzyku tzw. wrogiego przejęcia
✅ Zapewnienie trwałości biznesu po śmierci właściciela firmy
✅ Zapobieganie tzw. ”paraliżowi decyzyjnemu”
Dziękujemy za możliwość współpracy #GPWGrowth oraz pozostałym partnerom:
EY Academy OF Business
Polski Fundusz Rozwoju S.A.
Ministerstwo Przedsiębiorczości I Rozwoju
Inicjatywa Firm Rodzinnych
NBS Comunication
Busines Dialog
CFA Program
Forbes Polska
Strefa Biznesu 

 __________________________________________________________________________________