In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Agnieszka Grabowska-Dubiel


Prokurent

e-mail: agnieszka.grabowska@gwlaw.pl
tel. +48 22 416 05 56 

Absolwent wydziału ekonomii oraz socjologii na Uniwersytecie Technicznym w Dortmundzie oraz Wydziale Rozwoju Społecznego i Polityki Publicznej Uniwersytetu Fudan w Szanghaju. 

Szerokie spektrum doświadczeń zawodowych, w tym współpraca z takimi podmiotami, jak Briley Group w Singapurze, Scopein Management Consultants w Dusseldorfie oraz EY w Stanbule umożliwia jej komfortowe działanie w różnorodnych międzynarodowych i kulturowych kontekstach. Posiada bogate doświadczenie w wielu aspektach działalności biznesowej, w różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem projektów optymalizacji celnej oraz reorganizacji aktywów, zarówno dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych, jak i dla klientów indywidualnych.

W głównym obszarze jej zawodowych doświadczeń pozostaje także doradztwo finansowe oraz strategiczne, przede wszystkim z zakresu fuzji, restrukturyzacji i przejęć przedsiębiorstw, joint venture, aliansów strategicznych czy integracji pofuzyjnej. Wspiera zagraniczne przedsiębiorstwa w zakresie działalności inwestycyjnej na terenie Polski.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu wdrożeń i ulepszeń celnych procedur gospodarczych, stosowania przepisów celnych związanych z międzynarodowym obrotem towarowym, oferując swoim klientom asystę oraz reprezentację w postępowaniach celnych.

Jej działania wyróżniajce się wysokim profesjonalizem w połączeniu z szczególnymi kwalifikacjami zawodowymi oraz bogatą praktyką zdobytą na rynkach międzynarodowych to unikalna  kombinacja cechująca doradcę biznesowego.

 

Zarządzanie handlem zagranicznym

Prokurent