In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
U-RODZINY 2022 | Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych w Toruniu | 7-8 października | Zaproszenie
2022-08-18

U-RODZINY, czyli Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych

Wydarzenie od 15 lat gromadzi firmy rodzinne i otoczenie biznesu podczas kilku dni rozmów, paneli, warsztatów i imprez towarzyszących. 

W tym roku U-RODZINY odbędą się w Toruniu - mieście Kopernika i pierników. Gospodarzem wydarzenia będzie Hotel Bulwar w dniach 7-8 października.

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych jest Partnerem strategicznym Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, a przedstawiciele zespołu będa obecni podczas tegorocznych U-RODZIN.

'CZAS TRANSFORMACJI” - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja. Podczas zaplanowanych debat postaramy się odpowiedzieć na pytanie: “Jak zmiany makro wpływają na mikro?”. Wspólnie z przedsiębiorcami i ekspertami zastanowimy się, jak w obecnych warunkach gospodarczo-społecznych, napięć geopolitycznych oraz kryzysu ekonomicznego, firmy rodzinne mogą zapewnić trwałość i dalszy rozwój biznesu.

Już dziś w imieniu organizatora - Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz wszystkich Partnerów i uczestników poprzednich edycji - Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia będą upubliczniane sukcesywnie. 

Linki rejestracyjny i więcej informacji --> tutaj