In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Zaproszenie na U-RODZINY 2021 - Debata Scenariusze Przyszłości - z udziałem r.pr. Piotra Grabowskiego
2021-09-24

Zbliża się 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych! Już 1-2 października spotkamy się w Muszynie z przedsiębiorcami z całego kraju. Otwieramy szczegóły programu merytorycznego wydarzenia, a także zachęcamy do rejestracji - tylko do 15 września bilety w promocyjnej cenie ➡ www.u-rodziny.pl

Jedną z głównych części #URODZINY2021 będzie debata pt. 'Scenariusze przyszłości', organizowana we współpracy z Warsaw Enterprise Institute. Warunki gospodarczo-społeczne, sytuacja na rynku krajowym i światowym, wyzwania demograficzne i przyszłość rynku pracy, funkcjonujące prawo i planowane zmiany legislacyjne - aspekty te nurtują każdego przedsiębiorcę budującego trwały biznes. W gronie renomowanych ekspertów i praktyków porozmawiamy o przyszłości, która czeka na nas jako przedsiębiorców i obywateli. Zastanowimy się jak w kontekście nadchodzących zmian planować rozwój i ekspansję biznesu. Czy obowiązujące normy prawne i sytuacja demograficzna mogą napawać optymizmem? Co powinniśmy wziąć pod uwagę, o czym musimy pamiętać oraz czego warto unikać? Czy istnieją przepisy, które ułatwią zmiany gospodarcze, społeczne i demograficzne? A może jest odwrotnie, to od nas zależy w jakim kierunku pójdą te zmiany?

Udział w debacie wezmą: Piotr Trudnowski (prezes zarządu Klub Jagielloński), Dr Malgorzata Bonikowska (współzałożyciel i prezes THINKTANK - Centre for Dialogue and Analysis), Piotr Grabowski (radca prawny, partner zarządzający GWLAW by Grabowski & Partners) oraz Wojciech Miedziński, Dr.B.A., EMBA, MPA (prezes zarządu ARP Leasing | Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.). Moderatorem debaty będzie - Tomasz Budziak (wiceprezes zarządu #IFR).