In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Sukcesja w firmie rodzinnej - wielopokoleniowość do wojna czy inspiracja | Webinar z Warszawską Izbą Gospodarczą
2021-05-27

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu - Sukcesja w firmie rodzinnej

Dzięki uprzejmości Warszawskiej Izby Gospodarczej organizujemy wraz z WIG webinarium.

Zbudowanie wielopokoleniowych firm rodzinnych jest celem polskich firm powstałych w ostatnich 30 latach i rozwijających się pomimo wpływu pandemii na gospodarkę. Właściciele polskich biznesów rodzinnych często zastanawiają się Czy? Jak? Kiedy? wdrożyć młode pokolenie do pracy w firmie rodzinnej? Młode pokolenia zadają sobie te same pytania, ale z innej perspektywy.

Kiedy już właściciele i ich sukcesorzy są świadomi istniejącego wyzwania jakim jest proces sukcesji, warto, aby zadali sobie pytanie wspólne: wojna czy inspiracja?

Zagadnienia, które podejmowane są w ramach tego pytania dotykają obszarów psychologii sukcesji i kwestii prawnych sukcesji.

Wiedza o nich może być podstawą do wsparcia firm rodzinnych  w przeprowadzeniu skutecznego procesu sukcesji.

Zapraszamy na webinarium „Sukcesja w firmie rodzinnej. Wielopokoleniowość to wojna czy inspiracja?”, które odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca 2021 roku o godzinie 11:00.

Wydarzenie poprowadzą: Izabela Kielczyk – psycholog biznesu, psychoterapeuta i trener ludzi biznesu oraz Piotr Grabowski – radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Link rejestracyjny i agenda na stronie www.wig.waw.pl