In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Zostaliśmy Partnerem Strategicznym Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych wraz z BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy spółka partnerska
2021-03-03

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. (GWLAW) oraz BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy spółka partnerska (BRILLAW) zostały wyłącznym Partnerem Strategicznym stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) w dziedzinie prawa oraz aspektów prawnych sukcesji.

Konsorcjum kancelarii prawnych GWLAW oraz BRILLAW, specjalizujących się w doradztwie dla firm prywatnych i ich właścicieli, w szczególności w procesach sukcesji, zostało wyłącznym Partnerem Strategicznym IFR w dziedzinie prawa oraz aspektów prawnych sukcesji. Partnerstwo GWLAW oraz BRILLAW w IFR jest wynikową wielu lat pracy prawników zespołów kancelarii dla właścicieli firm rodzinnych i ich biznesów, zebranego doświadczenia zdobytego w trakcie prowadzonego doradztwa oraz naturalnego zaangażowania obu kancelarii we wsparcie przedsiębiorczości rodzinnej.

Zespoły prawników kancelarii od lat swoje doradztwo dedykują prywatnym przedsiębiorstwom z kapitałem polskim, jak również zagranicznym. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez prawników kancelarii w obszarze doradztwa dla firm rodzinnych, w szczególności w zakresie procesów sukcesji, transformacji biznesowej oraz w obszarze rozwoju firm rodzinnych, pozwalają na holistyczne spojrzenie na poszczególne biznesy rodzinne i dostosowanie rozwiązań prawnych do celów obranych przez właścicieli.

Partnerstwo GWLAW i BRILLAW dla stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i członków IFR oznacza merytoryczne wsparcie prawne, wiedzę, która będzie przekazywana podczas spotkań, webinarów i rozmów, doświadczenie, którym dzielić się będą prawnicy w różnorodnych formach przekazu. Wspólnie będziemy pracować nad dobrymi rozwiązaniami w projekcie ustawy o fundacji rodzinnej.

 

Strona Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych

Strona BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy spółka partnerska