In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
II Kongres Firm Rodzinnych Forbes | GWLAW partnerem wydarzenia
2020-12-09

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. – wyłączny partner prawny wydarzenia zaprasza na

II Kongres Firm Rodzinnych Forbesa

Będzie to największe wirtualne spotkanie polskich przedsiębiorców prywatnych, reprezentujących firmy rodzinne, które odbędzie się 15 grudnia w formule online.

Kongres będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polskich i zachodnich firm rodzinnych, które dziś dzieli wszystko – tradycja, podejście do biznesu. Łączy nas potrzeba wspólnoty w zakresie rodzinnych wartości w biznesie i bezkonfliktowego przeprowadzenia sukcesu transformacyjnego, by zapewnić firmie rodzinnej bezpieczne trwanie przez pokolenia.

Będziemy rozmawiać o powinnościach kolejnej generacji przedsiębiorców, o tym, jak wykorzystać „rodzinność” firmy jako przewagę konkurencyjna, o szansach i barierach prawnych towarzyszących procesowi sukcesji, oraz jak zagwarantować długofalowe finansowanie i zarządzanie ryzykiem biznesu. Będzie to spotkanie polskich największych przedsiębiorców prywatnych reprezentujących firmy rodzinne na platformie magazynu Forbes.

 

Zwieńczeniem konferencji będzie

Gala rozdania nagród dla firm rodzinnych w pięciu kategoriach:

 

Rodzinny Ambasador Roku

Rodzinny Akcelerator Rozwoju

Rodzinny Filantrop Roku

Zrównoważony Rozwój

Nagroda główna Firma Rodzinna Roku Magazynu Forbes

 

W najbliższych dniach będziemy wysyłać państwu link do rejestracji na platformę, na której odbędzie się transmisja na żywo. Udział jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!

 

 


PLIKI DO POBRANIA