In legibus magis simplicitas quam difficultas placet. (I.2.23.7)

W prawie podoba się bardziej prostota niż zawiłość.
Sytuacja kryzysowa | epidemia COVID -19

www.crisislaw.pl

 

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy kancelaria Radców Prawnych sp.k. jest aktywna w walce z epidemią COVID-19 i jej skutkami. Uczestniczymy w akcjach i jestesmy zaangażowani w:

jestesmyrazem.pomagamy

Inicjatywa Jesteśmy Razem. Pomagamy powstała w odpowiedzi na palące problemy, z jakimi borykają się polskie szpitale i inne organizacje, walczące z pandemią  SARS-CoV-2. W ramach Akcji jednoczą się polskie przedsiębiorstwa, osoby prywatne, fundacje, kancelarie prawne, a także inne podmioty, które w jakikolwiek sposób mogą pomóc w walce z wirusem.

Czytaj więcej-->

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które poprzez zakup testów zwiększą dostęp do diagnostyki infekcji wirusem SARS-CoV-2 dla pacjentów oraz pracowników służby zdrowia (szpitali i innych placówek medycznych).

Czytaj więcej -->

#graMYdlaKOSZAROWEJ, bo tak nazywa się akcja, to zbiórka pieniędzy na platformie zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/gramydlakoszarowej). Inicjatorem akcji jest wrocławski klub siatkarski Gwardia Wrocław we współpracy z firmą Rawlplug, wiodącym producentem zamocowań rodem ze stolicy Dolnego Śląska. Cała akcja jest koordynowana przez przedstawicieli szpitala przy ulicy Koszarowej, którzy robią wszystko, by zbiórka przebiegała szybko, sprawnie i w zgodzie z najwyższymi standardami.

Zrzutka ma na celu zebranie pieniędzy na najbardziej potrzebne środki ochronne dla personelu szpitalnego Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego. To właśnie tam odbywa się walka o zdrowie i życie zarażonych wirusem z regionu.

Czytaj więcej -->

 

 


PLIKI DO POBRANIA

www.crisislaw.pl